מסך גלילה

יש לכם מרפסת יפה ומושקעת? גינה פרחונית וצבעונית? השמש החמה יוצאת החוצה ואתם רק רוצים להיכנס פנימה? יש לנו את הפתרון המושלם בשבילכם! מסכי גלילה המשמשים לסגירת מרפסות או גינות.

מסכי הגלילה יוצרים הפרדה בין השטח הפנימי של הבית לשטח החיצוני. בעזרתם תוכלו לקבל פרטיות ומניעת כניסת גשם ושמש. חברתנו מתקינה מסכי גלילה זיפים חשמליים ומסכי גלילה בהתאמה אישית.
איך בוחרים את המסך גלילה האולטימטיבי עבור הבית שלכם? מה שונה בין מסך גלילה זיפים חשמליים לבין מסכי גלילה בהתאמה אישית? מיד נפרט


מסכי גלילה זיפים חשמליים

מסכי גלילה זיפים חשמליים עשויים מרשת pvc ממונעת נגללת עם מסילות אלומיניום המיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת המחזיקה לאורך שנים, נפתח ונסגר בעזרת מנוע איכותי, המופעל באמצעות שלט. מסך גלילה זה מהווה פתרון אסתטי וייחודי לסגירת המרפסת או הגינה שלכם.
באמצעות מסכי הגלילה תוכלו להנות מנוחות מיטבית והגנה מפני מזג האוויר החמים והקריר. במקרה של מרפסות מסכי הגלילה יכולים להוות פתרון מושלם לסגירת מרפסת מבלי לשלם את הסכום המלא של סגירת מרפסת.מסכי גלילה בהתאמה אישית

ישנם בתים רבים שאינם אוהבים את מסכי הגלילה החשמליים ורוצים מסך גלילה ייחודי המאפיין אותם. בעקבות הצורך הזה של כל אחד להיות ייחודי אנו מייצרים מסכי גלילה בהתאמה אישית. הלקוח בוחר את סוג הבד שהוא רוצה (בדי דראלון, שמשונית pvc או רשתות סולטיס), ואת סוג הפתיחה. (חשמלית או ידנית) לאחר הבחירה אנו מעצבים את מסך הגלילה בצורה מקצועית ומהירה בכדי לשמור על שביעות רצון הלקוח.

חברתנו משתמשת בחומרים הכי איכותיים וטובים שיש באחריות! אנו דואגים שכל לקוח יצא מרוצה ומבצעים את העבודה בצורה מקצועית עם רמת גימור מושלמת.
להתקנת סוככי זרועות צרו איתנו קשר עוד היום.

לשאר המאמרים