יתרונות הסוככים

מזג האוויר של מדינת ישראל מעניק לנו ימי שמש חמים וימי גשם סוערים בשנה אחת. עקב מזג האוויר המשתנה מעונה לעונה, רבים מחפשים פתרונות הגנה. אצלנו בלוסקי סוככים תוכלו למצוא את ההגנה המושלמת לכל בית ועסק.

הכירו את הסוככים שלנו:

סוכך קבוע- סוכך המקובע במקום התקנתו וניתן להתקנה במקומות חיצוניים רבים כגון: מעל מרפסת שמש, חלון, כניסה למבנה, מחוץ לבית העסק ועוד. הסוכך ידוע בעמידותו ויציבותו. בנוסף, הוא מאפשר יצירת הצללה ומתאים לכל מזג אוויר ויכול לשמש כחניה מקורה לרכב. אצלנו בלוסקי סוככים ניתן לבחור סוכך מבין שלל העיצובים המוכרים או החדשניים ביותר, וניתן להוסיף גרפיקה מותאמת אישית להדפסה על גבי הסוכך.

סוכך זרועות- סוככי הזרועות ידועים בזכות היכולות המתכווננת שלהם והיכולת לשלב בהם אביזרים נלווים. סוככי הזרועות הינם סוככים מתכווננים שיעודם העיקרי הוא בעבור ימי הקיץ, מגנים מפני השמש , אינם דורשים תמיכת עמודים או הכנת תשתיות מיוחדות ואינם מצריכים אישורים מרשויות ואגרות רישוי. הסוכך מתכוונן באמצעות מנוע חשמלי או באופן ידני.

מרקיזה- מרקיזה הינה סוכך מתקפל בצורת רבע עיגול. היא נפוצה בעיקר במרפסות ומספקת הצללה והגנה בכל מזג אוויר של ימות השנה. את המרקיזה אפשר להתקין עם סגירה ופתיחה של מנוע ידני או מנוע חשמלי.

אצלנו בלוסקי סוככים תוכלו למצוא מגוון סוככים בהתאמה אישית. כל התקנת סוכך מתבצעת במהירות ועל הצד הטוב ביותר. אנו משתמשים בחומרים הטובים והאיכותיים ביותר ומתקינים את הסוכך עם צוות מקצועי. שביעות רצון הלקוחות חשובה לנו מאוד ואנו מעניקים אחריות על ההתקנה.


לשאר המאמרים