חידוש סוככים ודקים

לרבים מבעלי הבתים והעסקים בישראל כיום יש סוככים המספקים הגנה מפני מזג האוויר המשתנה של מדינתנו. הסוכך מהווה את הפתרון המושלם להצללה ולהגנה והוא מחזיק לשנים ארוכות. עם חלוף השנים הסוכך מתבלה ודוהה, ולכן יש צורך להחליפו. חידוש בד לסוכך הינו הליך פשוט המבוצע על ידי הצוות המקצועי של לוסקי סוככים.

אצלנו בלוסקי סוככים תוכלו למצוא פתרונות הצללה לכל בית ועסק. אנו מתקינים סוככי זרועות, סוככים קבועים, מרקיזות ועוד. אנו ממליצים בחום להחליף את בד הסוכך לאחר כמה שנים או כאשר הוא מתבלה ודוהה. החלפת בד לסוכך משדרגת את מראה הסוכך, איכות הסוכך ובטיחותו.
אנחנו מציעים שירות החלפת בד ממגוון הבדים שלנו, כולם עמידים בפני גשם ושמש, ונבחרים על פי התאמה אישית אל הסוכך הנתון, ומתוך מגוון רחב של צבעים ואפשרויות.

בנוסף, אנו מבצעים התקנת דקים לכל הבתים הפרטיים ולבעלי העסקים. הדק משפר את נראות המקום ומעניק תחושה ביתית וכפרית, הוא דורש תחזוקה וניקוי באופן רציף. שירותי לוסכי סוככים מעניקים חידוש דק לבעלי הבתים הפרטיים ולבעלי העסקיים. כחלק מהשירות אנו מתחזקים את הדק, מבצעים חידוש במידת הצורך, מנקים או מלטשים בעזרת חומר מקצועי ושימון בשמן דק איכותי. כל זאת על מנת להבטיח תוצאות יפות ולהעניק עמידות גבוהה מפני נזקים לדק.

אם יש ברשותכם בד של סוכך הזקוק לחידוש ואתם מתלבטים מה לעשות צרו איתנו קשר. אנו מעניקים שירות אישי ואדיב לכל לקוח ומספקים את המוצרים האיכותיים ביותר שיש. לנו חשוב שתשארו מרוצים, ולכן אנחנו לא מתפשרים ומעניקים לכם אחריות על התקנת המוצר. חדשו את הדק של ביתכם עם הצוות המקצועי של לוסקי סוככים.

אנו כאן לכל שאלה או צורך בהתייעצות אל תהססו, חייגו! 053-464-3346


לשאר המאמרים