פרגולות

הפרגולה מהווה את ההגנה המושלמת ממזג האוויר. מגינה מפני השמש, הגשם ורוחות. כאשר אנו באים להרכיב פרגולה אנו בוחנים את צורכי הלקוח. בשביל מה נועדה הפרגולה? היכן הוא רוצה למקם אותה? ומה מידת ההתעסקות שהוא מעוניין בה? ישנם עיצובים שונים של פרגולות וחומרים מגוונים להרכבה כדוגמת: אלומיניום, עץ, חשמלית ועוד. אנו משתמשים בחומרים הטובים והאיכותיים ביותר לכל פרגולה ומבצעים את העבודה במקצועיות רבה. הפרגולה שלכם היא התדמית שלנו, ולכן אנו נדאג שתצאו מרוצים.

פרגולה חשמלית

פרגולת אלומיניום חשמלית pvc עם תאורת לד מובנת.
הפרגולה המתקדמת ביותר המאפשרת שליטה מלאה על רמת ההצללה עם מנגנון חשמלי איכותי שניתן לפתוח ולסגור, באמצעות שלט. בנוסף מגיעה עם מרזב מובנה.
השימוש באלומיניום המהווה חומר עמיד ביותר ויכול להחזיק מעמד שנים רבות ללא צורך בתחזוקה. בשילוב pvc עמיד במיוחד שמחזיק לאורך שנים יחד עם תאורת לד, מעניקים פתרון הצללה וקירוי חדשני ביותר ואלמנט עיצובי מרשים ויוקרתי שלא ניתן להתעלם ממנו.

צפה בעבודות שלנו

פרגולה אלומיניום

פרגולות מהחומר העמיד ביותר אשר איננו ניזוק בקלות ויכול להחזיק מעמד שנים רבות ללא צורך בתחזוקה. בנוסף לכך, הפרגולה מעוצבת באופן מודרני המעניק אלמנט עיצובי מרשים.
כדאי לוודא אטימות מוחלטת ניתן להוסיף סנטף במגוון צבעים ואיכויות.

צפה בעבודות שלנו

פרגולה עץ

מכיוון שהעץ חומר כבד יחסית הוא לא ניזוק מרוחות חזקות, וכל נזק קטן שנוצר בו ניתן לתיקון פשוט יחסית. אנו מתמחים בפרגולות עץ אורן הפופולריות ביותר בישראל. כדאי לוודא אטימות מוחלטת ניתן להוסיף סנטף במגוון צבעים ואיכויות.

צפה בעבודות שלנו

אני מעוניין